Home / Rosa / Job

Kierownik Budowy

Numer referencyjny: RH/KB/01/2016

Opis stanowiska:

  • koordynacja i nadzorowanie projektu inwestorskiego
  • zapewnianie sprawnej współpracy wewnętrznej
  • współpraca z Inwestorem i innymi podmiotami zewnętrznymi
  • tworzenie harmonogramów
  • zarządzanie grupą

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe min. 3 lata na danym stanowisku
  • uprawnienia budowlane
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji biznesowych
  • samodzielna organizacja czasu pracy
  • zorientowanie na cel, otwartość
  • umiejętność reprezentowania firmy na zewnątrz

Oferujemy:

  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w dynamicznym zespole
  • stabilne zatrudnienie
  • dobrą atmosferę pracy
  • udział w realizacji dużych projektów

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres praca@rosahale.pl

Kontroler jakości

Miejsce pracy: Radom

Numer referencyjny: RM/KJ/05/2015

Stanowisko: Kontroler jakości w branży konstrukcji stalowych

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne
  • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • uprawnienia do badań wizualnych VT-2
  • uprawnienia do badań magnetyczno-proszkowych MT-2

Mile widziane:

  • uprawnienia do badań ultradźwiękowych UT-2 oraz badań powłok malarskich

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres rosamet@rosamet.pl

Kierownik Regionu - Dział Handlowy - Branża Budowlana

Region: mazowieckie

Numer referencyjny: RH/MAZ/01/2015

Stanowisko Kierownika Regionu jako regionalnego doradcy klienta w sektorze B2B (branża budowlana).

  • Prowadzenie prezentacji i rozmów handlowych dotyczących budowy zakładów przemysłowych
  • Realizacja założonego planu budżetowego
  • Wdrażanie strategii marketingowo-sprzedażowej

Wymagania (warunki konieczne):

  • Wykształcenie budowlane lub handlowe
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Wiedza z zakresu budownictwa przemysłowego
  • Doświadczenie minimum 2 lata, w tym 1 rok na podobnym stanowisku w sektorze B2B
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Biegła znajomość pakietu MS Office, w tym Excel
  • Dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów służbowych

Cechy interpersonalne:

  • Predyspozycje handlowe/ umiejętności negocjacyjne
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji
  • Dobra organizacja czasu pracy, samodyscyplina
  • Komunikatywność
  • Umiejętność estetycznego postrzegania przedmiotów
  • Uczciwość
  • Nastawienie na osiąganie wyznaczonego celu

Oferujemy:

  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w dynamicznym zespole
  • Stabilne zatrudnienie
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Udział w realizacji dużych projektów

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres praca.handlowy@rosahale.pl

Our realizations